Padací dveře

Je Váš vstup do sklepa či suterénu jen nevzhledná díra v podlaze? Bojíte se, že do něj někdy spadnete, jak půjdete v noci na záchod? Nebo se díváte nahoru na vstup na půdu a říkáte si, že tam působí jako pěst na oko?

Padací dveře jsou skvělý způsob jak takový vchod zavřít. Můžete si na něj vybrat stejnou krytinu jako okolí a vstup tak zakrýt, nebo ho naopak zvýraznit. Nabízíme pokrytí dveří dlažbou, linem, sklem, kobercem, kovem, dřevěnými prkny a dalším. Stejně tak si můžete vybrat mezi viditelnými nebo skrytými panty. Díky elektrickému pohonu je navíc jejich otevírání jednoduché. Prostě zmáčknete tlačítko a je to.

Padací dveře do sklepa či suterénu

Vstup do sklepa jsou často jen schody vedoucí dolů do neznáma. V případě, že takové schodiště necháte nezakryté, kromě nežádoucího vzhledu riskujete také možnost pádu v případě nepozornosti nebo špatné viditelnosti. Padací dveře tak mohou takovýho vchod nejen zakrýt, ale také zabezpečit.

Padací dveře na půdu

Vchod na půdu možná nepředstavuje takové bezpečnostní riziko, ale komu se chce mít nad hlavou velikou díru? Padací dveře na půdu zajistí, že Vás vstup na půdu bude v interiéru ladit.

Elektrifikované padací dveře

Námi dodávané padací dveře jsou vybaveny elektrickým pohonem, který Vám usnadní otevírání a zavírání. Už žádné složité zvedání těžkého víka a obava, že Vás dveře při zavírání skřípnou. Motor netáhne silou dolů, proto se nemusíte bát, že by došlo k úrazu při zavírání. Jednoduše zmáčknete tlačítko a je to. V případě výpadku elektřiny nebo jiných potíží lze dveře nouzově otevřít ručně.

 

Padací dveře na míru

Zkoušeli jste poptávat jinde, ale kvůli netypickému tvaru Vám nikdo nechce padací dveře prodat? Zkuste to u nás! Padací dveře sami vyrábíme a nejsme tak omezeni na tvaru a velikosti. Pro výrobu padacích dveří nám stačí fotografie a rozměry.

Ceny elektropoklopu

Cena padacích dveří s elektropohonem se pohybuje od 20 000 Kč a výš, podle způsobu provedení.

Nabízíme dopravu a montáž padacích dveří po celé ČR. Možnost dopravy Toptransem po celé ČR a dokonce i SR, cena v ČR je cca 1 500 Kč

Pokud jsme vám neodpověděli na email, zavolejte prosím (+420) 603 454 118. Další informace jsou na našem facebooku.

Elektrifikované padací dveře

Elektrifikované padací dveře

Obdélníkové padací dveře

Obdélníkové padací dveře

Padací dveře na míru

Padací dveře na míru

Padací dveře malé