Skleněný poklop

Chcete elegantně zvýraznit vchod do sklepa, na půdu a podobně? Skleněný poklop je originální způsob, jak vchod zavřít, aniž byste ho zakryli. Oproti jiným druhům poklopů je skleněný poklop ideální, pokud chcete, aby poklop dovnitř propouštěl světlo, nebo pokud nechcete vstup zakrýt. Jsou tak skvělé například k poklopu na půdu, díky kterému bude celá místnost pod ní více prosvětlená, nebo do tmavých sklepů, kde Vám umožní lépe vidět i bez použití umělého osvětlení.

Poklop s pochozím sklem

I přes to, že je poklop skleněný se mu ovšem nemusí vyhýbat. Poklop je vybaven kvalitním pochozím sklem, díky kterému můžete po skleněném poklopu bez obav chodit. Nemusíte se tak obávat, že by estetický vzhled skleněného poklopu byl spíše na překážku. Skleněný poklop je elegantní, skvěle vypadá, snadno se udržuje a zachovává všechny vlastnosti, jaké by měl obyčejný poklop z kovu.

Samootvírací prosklený poklop

Vyrábíme prosklené poklopy s elektrickým pohonem. Skleněný poklop se tak jednoduše otevře po stisknutí jednoho tlačítka. Nemusíte se tak namáhat s pracným ručním otevíráním těžkého poklopu. Navíc je prosklený poklop s elektrickým pohonem bezpečnější. Poklop se zavírá pomalu a sám, nemusíte se tak bát, že by se rychle zabouchl a mohl někoho zranit. Poklop lze v případě potřeby nouzově otevřít ručně.

 

Pokud skleněný poklop není to, co ve svém interiéru hledáte, pak nabízíme také poklopy a padací dveře z různých materiálů jako třeba kov nebo dřevo, nebo také pokrytý podlahovými krytinami jako dlažba, lino nebo koberec, aby skvěle splynul s okolím.

Prosklený poklop

Skleněný poklop na míru a po celé ČR

Skleněný poklop s pochozím sklem Vám vyrobíme na míru. Stačí nám pouze fotografie a rozměry. Nabízíme tu nejkvalitnější řemeslnou výrobu a proto si rádi poradíme s atypickými otvory a požadavky. Cena skleněného poklopu se pohybuje od 20 000 Kč a výš za kovovou konstrukci poklopu s elektropohonem, podle velikosti a způsobu provedení.

Konstrukci je následně třeba ošetřit povrchovou úpravou, tedy pozinkováním nebo práškovou barvou, což můžeme zajistit. Následně je třeba na rám nalepit pochozí sklo, jehož cena se pohybuje cca 15 000 Kč za m2. Sklenáře si můžete objednat vlastního, nebo Vám můžeme doporučit našeho.

Nabízíme dopravu a montáž po celé ČR. Možnost dopravy Toptransem po celé ČR a dokonce i SR, cena v ČR je cca 1 500 Kč.

Pokud jsme vám neodpověděli na email, zavolejte prosím (+420) 603 454 118. Další informace jsou na našem facebooku.

Realizace skleněného poklopu

Realizace skleněného poklopu

Venkovní skleněný poklop s elektrickým pohonem

Venkovní skleněný poklop s elektrickým pohonem

Hotový sklenený poklop s podsvícením

Hotový sklenený poklop s podsvícením

Skleněný poklop před nalepením skla

Hotový sklenený poklop.

Hotový sklenený poklop s podsvícením

Hotový sklenený poklop pootevřený

Hotový sklenený poklop otevřený